Jako krtci

by Wadní bratři

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      40 CZK  or more

     

1.
[Am] Jako krtci v hlíně ryjem, [G] div se z toho nepoblijem. [Dm] Jako krtci, jako krtci, [Am] [G] už mám toho dost. Kostičky jsou zkrátka všude zlej úmysl za tím bude. Jako krtci, jako krtci, už mám toho dost. (Ref:) [C] Jenom kvůli tobě Notchi [G] mám potoky krve v moči [Dm] a hubu mám plnou aftů [G] právě díky minecraftu (2×) Když se snažím něco dropnout, tak se můžu z toho zcvoknout. Jako krtci, jako krtci, už mám toho dost. Zábava to přece není, to je jenom k zešílení Jako krtci, jako krtci, už mám toho dost. (Ref:) Jenom kvůli tobě Notchi vypích jsem si obě oči a teď piju jenom naftu právě díky minecraftu (2×) Žádný cíl a nuda hrozná, špatná hra se lehce pozná. Jako krtci, jako krtci, už mám toho dost. Proč to hrajem, sám to nevím, jen se na to blbě tlemím Jako krtci, jako krtci, už mám toho dost. (Ref:) Jenom kvůli tobě Notchi biju děti na kolotoči a vyjímečný mám teď stav tu právě díky minecraftu (2×)
2.
[Em] [D] na trůnu z lidskejch lebek, jak by střežil svatej grál, [Em] sedí Millennium, je to bambusovej král. [D] Kdyby mu chtěl někdo jeho bambus ukrást snad, [Em] tak se zvedne a půjde mu prdel nakopat. (ref.:) [D] [C] [Em] Bambusu je to král. [D] [C] [G] Bambusu je to král. Každej pátek večer těla spodiny, která bambus kradla, zakopává do hlíny. Kdyby pavouk trhal bambus nohou chlupatou, Millenium na něj vletí se svou lopatou. (ref.) A všechny slepice, co mu bambus občas klovaj, rychle najde a vykuchá, i když se mu schovaj. perimetr obranej kol bambusu on má, a s nikým se nedělí, svině lakomá. (ref.) A tak na svým trůnu celej den sedí na svůj bambus velikej všechen čas hledí. Říkám vám to pořád a řeknu to zas: nenaserte bambusáka jinak je po vás (ref.)
3.
[C] [F] [G] Našel já jsem železnou rudu, co já s ní chudák dělat budu [C] [Dmi] [G] Motyku, meč či kyblík třeba, ale já teď potřebuju chleba Sklidil já jsem obilí snop. K čemu mi bude, i když nejsem snob Chleba z něj mám, leč v prdel se to béře, já totiž nutně potřebuju dveře Nasekal jsem si venku dřevo, neboť nejsem úplný střevo dveře stavím a zjišťuju teď, že jsem blbec zapomněl na zeď Zeď už stojí, zdá se mi to snad? To není možný, zrovna začlo chcát Škrábu se na hlavě, jak bych tam měl blechu, no jo, já jsem zapomněl na střechu Střechu už mám, jsem to ale štramák, kam se hrabe jakejkoliv Bramac Uvnitř je však tma jako v řiti, pochodeň mi to snad rychle osvítí Prohrabuju všechny moje truhly, snaha marná! Nemám totiž uhlí. Do země se vrtat budu musit, tohle se mi už začíná hnusit. Kutám, leč byl to pitomý podnik, neboť na mě doráží zombík zdrhám tedy, až mě chytá křeč, letím domů, no tak, kde mám meč? Už jsem doma, leč když přijdu k oknu, je tam creeper, já se z to zcvoknu Je to blbý, jsem však chytrý kluk! Takže budu potřebovat luk! Běda, nemám vlákno od pavouka, z toho tedy nepříjemnost kouká Běžím tedy, co mi síly stačí, neboť o můj holý život kráčí Vida, pavouk, tak ho rychle mlátím, pak se domů i s tím vláknem vrátím. Luk mám, ale čím mám vlastně střílet? No jo, šípy. Začínám už šílet. Dřevo tu je, mohlo by být hůře, na peří je slepice či kuře, pazourek, tak to teď bude prda, ukrývá ho totiž země tvrdá. Slípka mrtvá, oškubu ji rychle, a teď hrabat, nenávidím krychle. Konečně mám aspoň nějaké zbraně. Kde jsou creepeři? Chci vletět tedy na ně. Však za zády něco náhle syčí. To je skvělý, tak jsem prostě v háji! A tak tedy, to bychom měli. Omlouvám se, jestli jsem moc smělý, na mém těle hoduje teď prase, inu co... narodím se zase. Za jeden den bylo toho dosti, a tak končím, k mé velké radosti, ze zpívání už mě bolí tlama. Přiznávám, jsem zkrátka minecraft lama.
4.
Koleje 03:32
[D] [Em] Po souřadnici vzdaném holdu, [D] [A] vyrážíme ke strongholdu. [D] [G] Skrze písek, skrze kámen, [D] [A] [D] a s krumpáči už je ámen. Dolujeme čím dál níže, a jsme cíli stále blíže. Konečně tu stronghold máme, radostí si zazpíváme Ref.: [G] [D] [G] [D] [A] Koleje, koleje, a pot mě poleje. Drbačka, tohle je. Práce to chce víc... Slavime, no jenže ouha, domu je to štreka dlouhá. Nebezpečná, ba co více. Šikla by se železnice. Už vidíme, jak se vezem. Jak jsme na tom se železem? Mizerně! To věc je jasná, truhla tady zeje prázdná Ref. Věda, že teď není zbytí, musíme ho opatřiti. A kde shánět rudu právě? V podzemí, to zvládnem hravě Snáz se řekne, hůř se dělá. Víme, že to bude mela. Vzhůru dolů! Vyrážíme a snad rudu natěžíme. Ref. Zjišťujeme ale na to. Redstone to chce a i zlato. Tohle bude dlouhá práce, kolejnice nejsou láce. V jeskyních, no ale hele, je to tuze obydlené. Zombie, creepři, netopýři jak trefení vzduchem víří Ref. Ani pak to neni sláva, všude voda a i láva. Konečně však ku radosti, máme rudy a tak dosti. V peci se to chvilku vaří, Wenca zatím nudou vaří. Pak koleje všechny rychle poklademe my na krychle. Ref. Co to? Odhad nebyl přesný, nedostatek je to děsný! A tak zase do podzemí, kde se na nás ruda tlemí A pak zase, to je smula, neb Vozík má rychlost nula. Do kopce se nevyškrábe. Už nám z toho celkem hrabe. Ref. Však nakonec úspěch máme. Kolej poslední pokládáme. Konstrukce to byla drahá, leč je to naše minecraft dráha. Ref.
5.
6.

credits

released August 29, 2016

license

all rights reserved

tags

about

Wadní bratři Czech Republic

Wadní bratři pějí o hrách, které paří

contact / help

Contact Wadní bratři

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Wadní bratři, you may also like: